Вакансії

Відділ освіти Охтирської міської ради конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що розташована за адресою: вул. Шевченка, 60.

Потрібні на роботу практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель з лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог).

Оплата праці здійснюється відповідно до штатного розпису.

Вимоги: вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра, стаж роботи  3 або більше років, володіння державною мовою, знання комп’ютера та стандартного програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

Необхідно надати наступні документи: паспорт, трудова книжка, документ про освіту із додатком (копії); письмова заява та резюме; згода на обробку персональних даних. Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.    

Прийом документів здійснюється відділом освіти (вул. Гафановича, 12) з 25жовтня по 14 листопада 2018 року. 

Іспит та співбесіда будуть проведені 16 листопада 2018 року о 10.00 за адресою: вул. Гафановича, 12 (відділ освіти Охтирської міської ради).

За додатковою  інформацією звертатися:

Коваль Тетяна Миколаївна,

т. 0664798021,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перелік питань

Рішення сесії Охтирської міської ради (Порядок проведення Конкурсу)