This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

18 причин звернутися до психолога

18 причинОстаннім часом збільшується кількість дітей та дорослих, які звертаються до спеціалістів психологічної служби щодо переживання дітьми депресивних станів, самотності, суїцидальних думок. 

Детальніше...

Булінг: причини, ознаки, відповідальність, протидія

2a2793fe07d0528a9bc3149a3b7de47d preview w440 h290Однією з найбільш актуальних проблем на сьогодні є цькування (булінг) серед дітей. Прийняття 18 грудня  2018 року Верховною Радою України Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (законопроект №8584) несе за собою ряд змін у вирішенні вищеназваної проблеми. Так, нарешті законодавчо визначено поняття булінг, внесено зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення України та ряду Законів України.

Детальніше...

БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

булінгТрадиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

Детальніше...

Участь у передачі на радіо про запобігання явища булінгу

viber image 2019 04 17 15.16.06 minСеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування (тобто виявлення зневаги до когось) у міжособистісних стосунках підлітків. Такі відносини отримали назву «шкільний булінг», розповсюдження якого протягом останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.

Детальніше...

Психологічні аспекти формування професійної компетентності сучасного вчителя в умовах реформування освіти

Психологи 1У процесі реформування системи освіти зміст діяльності працівників психологічної служби також має змінюватись.  Він має відповідати сучасним вимогам в рамках виконання Закону  України «Про освіту», Концепції  Нової української школи та Положення про психологічну службу у системі освіти України.

Детальніше...

«НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НОВІЙ ШКОЛІ»: вітаємо переможця обласного етапу

nagolovnuВідповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.10.2018 № 634-ОД «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» протягом листопада – грудня 2018 року проведено І (зональний) та січня 2019 року ІІ (обласний) етапи Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Профілактичні програми».

Детальніше...

Перемога: Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу

5069 uaУ переддень великого свята Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України, який дає чітке визначення жорстокості в шкільному середовищі та встановлює «розмір відповідальності».

Детальніше...

Декларація прав людини – основний документ на всі часи

тижден права 1Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

Детальніше...