Засідання школи молодого вихователя у ДНЗ "Казка"

14 лютого 2018 року на базі  ДНЗ «Казка» відбулося чергове засідання школи молодого вихователя на тему «Малювання як вид образотворчої діяльності дітей дошкільного віку». Засідання проведено з метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо використання традиційних та нетрадиційних технік малювання у роботі з дітьми.

Під час засідання учасники  мали змогу переглянути заняття з образотворчої діяльності (малювання) з використанням нетрадиційних технік малювання у групі дітей молодшого дошкільного віку (4 р.ж.) «Колобок», вихователь Нечай Ю.М., на тему «Синичка» та заняття з використанням традиційних технік малювання у групі дітей старшого дошкільного віку «Сонечко», керівник гуртка з образотворчої діяльності Супрун А.С., на тему «Зимуючі птахи».

Слухачі школи молодого вихователя з задоволенням та цікавістю спостерігали за майстерністю педагогів, за активною та злагодженою роботою дошкільників, оглянули куточки самостійної художньої діяльності у вікових групах ДНЗ «Казка».

 

Керівник школи молодого вихователя Зорич С.А. провела консультацію на тему «Використання традиційних та нетрадиційних технік малювання у роботі з дітьми».

Для молодих вихователів було організовано майстер-клас «Чарівний пензлик», де учасники засідання вправлялися у малюванні  предметів різними техніками та прийомами зображувальної діяльності.

 

Учасники школи молодого вихователя мали можливість переглянути дидактичні ігри, спрямовані на розвиток художньо-продуктивної компетенції, виготовлені педагогами ДНЗ «Казка».

Педагогічний колектив  ДНЗ «Казка», на базі якого організовувався методичний захід, створив сприятливі умови для плідної, творчої педагогічної діяльності учасників школи молодого вихователя.