This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Засідання школи молодого вихователя у ДНЗ "Казка"

14 лютого 2018 року на базі  ДНЗ «Казка» відбулося чергове засідання школи молодого вихователя на тему «Малювання як вид образотворчої діяльності дітей дошкільного віку». Засідання проведено з метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо використання традиційних та нетрадиційних технік малювання у роботі з дітьми.

Під час засідання учасники  мали змогу переглянути заняття з образотворчої діяльності (малювання) з використанням нетрадиційних технік малювання у групі дітей молодшого дошкільного віку (4 р.ж.) «Колобок», вихователь Нечай Ю.М., на тему «Синичка» та заняття з використанням традиційних технік малювання у групі дітей старшого дошкільного віку «Сонечко», керівник гуртка з образотворчої діяльності Супрун А.С., на тему «Зимуючі птахи».

Слухачі школи молодого вихователя з задоволенням та цікавістю спостерігали за майстерністю педагогів, за активною та злагодженою роботою дошкільників, оглянули куточки самостійної художньої діяльності у вікових групах ДНЗ «Казка».

 

Керівник школи молодого вихователя Зорич С.А. провела консультацію на тему «Використання традиційних та нетрадиційних технік малювання у роботі з дітьми».

Для молодих вихователів було організовано майстер-клас «Чарівний пензлик», де учасники засідання вправлялися у малюванні  предметів різними техніками та прийомами зображувальної діяльності.

 

Учасники школи молодого вихователя мали можливість переглянути дидактичні ігри, спрямовані на розвиток художньо-продуктивної компетенції, виготовлені педагогами ДНЗ «Казка».

Педагогічний колектив  ДНЗ «Казка», на базі якого організовувався методичний захід, створив сприятливі умови для плідної, творчої педагогічної діяльності учасників школи молодого вихователя.