This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Семінар – практикум «Мнемотехніка для дошкільнят»

IMG 20191218 100914 minЗ метою мотивації педагогів на впровадження в освітній процес в закладі дошкільної освіти освітньої технології «мнемотехніка», уточнення та розширення знань про сутність цієї технології та практичних умінь її застосування в роботі з дітьми дошкільного віку, забезпечення умов для розвитку творчості та професійної активності педагогічних працівників закладів освіти міста, конструктивного обміну досвідом, 18 грудня 2019 року в Охтирському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Казка» відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Мнемотехніка для дошкільнят».

У рамках семінару було організовано та проведено заняття з логіко-математичного розвитку  «У пошуках цифри 7» в групі дітей старшого дошкільного віку (вихователь Т.О. Васильченко) та заняття з розвитку мовлення «Запрошуємо до клубу Мікі Мауса» з дітьми середнього дошкільного віку (вихователь Шарамко Ю.Ю.)

Цікаво та змістовно відбулася нетрадиційна форма методичної роботи з педагогічними працівниками PlatforM «Використання мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти». На платформі функціонувало п’ять локацій, на яких здійснювався обмін досвідом роботи між педагогами-майстрами та учасниками семінару з питання використання освітньої технології «мнемотехніка» під час формування різних компетенцій дітей дошкільного віку та  проведення сучасних форм організації життєдіяльності дошкільників, а також діяла виставка дидактичного матеріалу з даної теми.

Бажаємо учасникам семінару-практикуму плідної співпраці, натхнення та невичерпної фантазії!