Мовлення – через ігрову діяльність

Струмочок 21 02 19 1Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Актуальність своєчасного мовленнєвого розвитку в дошкільному дитинстві визначається завданнями щодо створення оптимальних умов для якнайповнішого розкриття потенційних можливостей кожної дитини, які виявляються в специфічно дитячих видах діяльності й пов'язані з комунікацією.

Тому одним з першочергових завдань, що стоять перед педагогами — пошук ефективних методів і прийомів роботи, що сприяли б розвитку діамонологічного мовлення вихованців.

21 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Струмочок» було проведене засідання педагогічної студії вихователів груп старшого дошкільного віку на тему «Формування мовленнєвої компетенції дошкільника в різних видах діяльності».

Учасники студії мали змогу переглянути цікаве заняття-квест на тему «У пошуках скарбів» з використанням інноваційних технологій, яке провела вихователь старшого дошкільного віку Бугай В.Г.

Керівник педагогічної студії вихователь методист Кулініч Л.І. провела з учасниками студії тренінг «Актуальність проблеми розвитку дітей дошкільного віку», який спонукав педагогів розв’язання проблем розвитку у дітей дошкільного віку.

Вихователь-методист  ДНЗ «Струмочок» учасникам студії презентувала досвід роботи закладу – це лепбуки, дидактичні ігри та вправи по освітній лінії «Мовлення дитини».

Педагогічний колектив ДНЗ «Струмочок» створив сприятливі умови для плідної роботи кожного учасника.