Рух – це життя!

Ластівка 05 02 19 1Здоров’язбережувальна спрямованість освітнього  процесу – важлива вимога базового компонента дошкільної освіти і самого сучасного життя з його згубним впливом на організм людини. Формування  здоров’язбережувльної  компетентності, дозволяє дошкільнику вирішувати задачі здорового способу життя.

5 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Ластівка» було проведене засідання педагогічної студії інструкторів з фізичної культури дошкільних закладів міста з теми: «Формування основ здорового способу життя у контексті розв’язання проблем здоров’язбереження дітей дошкільного віку». У заході взяли участь 9 спеціалістів з різних садочків.

Керівником педагогічної студії Хоменко А.В. була проведена консультація з теми: «Використання здоров’язберігаючих технологій на заняттях  з фізичної культури в умовах дошкільного закладу», інструктор з фізичної культури ДНЗ «Ластівка» Ткаченко Тетяна Миколаївна провела сюжетне заняття «Пори року» з використанням самомасажу, вправ на дихання, ребристої доріжки, «доріжки здоров`я» (в різних варіантах), рухливих ігор.