Молоді вихователі удосконалили навички ігрової діяльності

IMG 8992a6ae7d4095832dacde689836a25c VЗ метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо організації ігрової діяльності 04.12.2018р. на базі ДНЗ «Орлятко» було проведено перше засідання школи молодого вихователя в 2018-2019 н.р. на тему «Організація ігрової діяльності з дітьми передшкільного віку».

Учасники засідання мали змогу переглянути комплексне заняття з розвитку мовлення «Ігри від зими» в групі дітей молодшого дошкільного віку «Барвінок», вихователь Шевченко Н.І. та в групі старшого дошкільного віку «Дзвіночки»,  інтегроване заняття на тему  «Ми артисти цирку», вихователь Цокур Т.В. Заняття були організовані в ігровій формі, вражало змістовне, дидактичне забезпечення занять з врахуванням диференційованого підходу.

Керівник школи молодого вихователя Зорич С.А. провела консультацію на тему «Організація ігрової діяльності з дітьми протягом дня».

Вихователь-методист ДНЗ «Орлятко» Кисіль А.С. запропонувала молодим педагогам перегляну виставку дидактичних ігор спрямованих на розвиток логіко-математичного мислення та мовлення дітей з використанням прийомів мнемотехніки.

Під час практичної діяльності учасникам було запропоновано підібрати ігри та вправи на день відповідно до блочно-тематичного планування враховуючи освітні лінії БКДО та презентувати їх.

Засідання школи молодого вихователя відбулося в дружній атмосфері взаєморозуміння та взаємоспілкування, сприяло удосконаленню педагогічної майстерності молодих педагогів.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura