Надійний місток з дошкілля до Нової української школи

20181128 091401 min28 листопада 2018р. на базі ЦРД «Калинка» відбулося засідання педагогічної студії вихователів груп старшого дошкільного віку на тему «Впевнений старт – сходинка у підготовці майбутніх школярів».

Засідання проведено з метою ознайомлення педагогів з основними засадами концепції «Нова українська школа» та окреслення шляхів подолання проблем наступності.

Вихователі Калюжна Н.В., Кучкова Т.І., провели з дітьми старшого дошкільного віку «Ранкове коло», інтегроване заняття з пріоритетом пізнавального, художньо-естетичного та мовленнєвого розвитку на тему «Я і ми».

Вихователі поділилися досвідом роботи з учасниками педагогічної студії своїми напрацюваннями за програмою «Впевнений старт», мали можливість оглянути цікаві розвивальні осередки, щосприяють підготовці дитини до шкільного навчання.

Керівник педагогічної студії вихователів груп старшого дошкільного віку Кулініч Л.І. провела з педагогами круглий стіл на тему «Дитячий садок і Нова українська школа: як прокласти місток».  Педагоги активно вступали в обговорення питання щодо організації освітнього процесу в дитячому садку, аби нинішні дошкільники безболісно адаптувалися до шкільного навчання в Новій українській школі. 

Педагогічний колектив ДНЗ «Калинка» створив сприятливі умови для плідної роботи кожного учасника.

ozio_gallery_jgallery