This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Розвиток зв’язного мовлення дітей дошкільного віку

DSC 033928 листопада  2018 року  на базі ДНЗ «Росинка» відбулося засідання педагогічної судії   вчителів-логопедів   дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Сучасні технології розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку в логопедичній роботі вчителя-логопеда».

Вчителем-логопедом Бодровою Л.В, було проведено заняття у групі компенсуючого типу для дітей  з мовленнєвими вадами на тему: «Подорож до Ігроленду» з використанням кінезіологічних вправ та кубиків М.Зайцева.

Під час заняття Любов Вікторівна разом з дітьми  виконувала кінезіологічні вправи для розвитку пам’яті, уваги, координації рухів.  Діти з задоволенням проспівували склади по таблиці, прочитували слова за допомогою кубиків Зайцева, будували речення з різною інтонацією, виконували завдання від казкового персонажа. За старанність та активну участь діти отримали картки  почесного учасника клубу «Смайл».

У теоретичній частині засідання вчителем-логопедом була проведена змістовна консультація на тему: «Вплив кінезіологічних вправ на розвиток  мовлення  дитини», під час якої  Любов Вікторівна продемонструвала колегам засоби та прийоми використання сучасної гімнастики для мозку. Цікавим був практикум, що дав змогу присутнім  ознайомитись зі змістом нетрадиційних технологій та пограти в ігри з використанням кінезіологічних вправ та синквейна.  

Присутні отримали багато позитивних, щирих емоцій та відкрили для себе нові аспекти роботи логопедичних фахівців.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura