Зазвучали веселі нотки фестивалю дошкільнят

osvita2Традиційно наприкінці травня у місті Охтирка в рамках відзначення Міжнародного дня  захисту дітей відбувається улюблений багатьма фестиваль дитячої творчості «Веселі нотки», у якому беруть участь вихованці дошкільних навчальних закладів міста. Захід проводиться з метою розкриття творчого потенціалу малюків та подальшого розвитку їхніх здібностей.

Цього року  фестиваль зібрав 88 дітей з 9 дошкільних начальних закладів міста. Усі номери вирізнялися яскравістю, різноманітністю та виразністю хореографічних і вокальних композицій, майстерністю виконання, яскравістю костюмів. Учасники фестивалю показали високий рівень сценічної культури.

Багато дітлахів подарували яскраві, чітко побудовані танцювальні композиції: «Запальні зірочки» (ДНЗ «Ластівка»), «Запроси мене тато на вальс» (ЦРД «Калинка»), фінансисти (ДНЗ «Теремок»), «Рушничок» (ДНЗ  «Росинка») «Клоуни» (ДНЗ «Сонечко»), Танцювальний мікс ( ЦРД «Калинка») «Чорно – біле» (ДНЗ «Струмочок»), Хіп – Хоп (ДНЗ «Казка»).

osvita1 osvita3

Невід’ємною частиною кожного свята є пісня. Не обійшлося без неї і на «Веселих нотках». Тому  з великим задоволенням усі присутні  слухали вокальні номери «Ми разом»  (ЦРД «Калинка») у виконанні Злати   Яремчук,  «Дитячий садок» у виконанні ансамблю дівчаток (ДНЗ «Орлятко»), «Мамина сорочка» у виконанні музичного керівника (ДНЗ «Берізка») Кіселенко Н.О. та ансамблю дівчаток.

osvita6 osvita7

osvita8 osvita9

Усіх присутніх вразила  дитяча безпосередність, щирість та емоційність виступів. У залі панувала святкова атмосфера радості та добра, яку створювали ведучі фестивалю Мітюшина Н.А. та Яремчук Злата, вихованка ЦРД «Калинка».

 osvita5 osvita11

Привітала талановитих дошкільнят та їхніх педагогів заступник начальника відділу освіти Коваленко Т.М., яка відмітила, що цьогорічний фестиваль у черговий раз відкрив нові таланти та залишив незабутні враження від зустрічі з ним.

На згадку про свято усі учасники фестивалю отримали солодкі подарунки.

osvita4 osvita10