Наступність дошкільної та початкової освіти є логічною

20180426 09344926.04.2018 р. у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ластівка» відбулось засідання методичного обєднання вихователів груп старшого дошкільного віку та вчителів початкової ланки на тему: «Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи щодо логіко-математичного розвитку дітей».

20180426 090554Учасники переглянули відкрите заняття у групі дітей старшого дошкільного віку «Яблучко» під назвою «Герої казки «Рукавичка» з пріоритетом освітніх ліній «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини», яке результативно  провела вихователь Клюшник Тетяна Юріївна. Педагоги мали можливість оглянути цікаві та оригінальні  розвивальні осередки груп закладу, що сприяють підготовці дитини до шкільного життя. Керівником гуртка Бабіною С.В. проведено консультацію «Логіко-математична компетентність дитини: наступність дошкілля і школи».

Учасники методобєднання мали змогу обмінятися досвідом щодо формування логіко-математичної компетентності дітей в дошкільному закладі та в початковій школі.