«Сучасні заклади освіти – 2018»: міжнародне визнання закладу дошкільної освіти «Теремок»

Охтирський заклад дошкільної освіти «Теремок» отримав Золоту медаль та Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки на Дев’ятій Міжнародна виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

IMG 20180406 083904 IMG 20180410 131241 IMG 20180406 083922

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» представила різних форм власності університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; професійно-технічні навчальні заклади, науково-методичні центри професійно-технічної освіти; обласні та міські управління (департаменти) освіти, відділи освіти, методичні кабінети, центри, служби ОТГ; загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробників і постачальників сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління навчальним закладом.

У межах виставки відбулися:

- Науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.

- Конкурси для учасників виставки з нагородженням Гран-Прі, золотими, срібними та бронзовими медалями, дипломами, сертифікатами.

Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Теремок» презентував методичний посібник «Соціальна та фінансова освіта  дітей дошкільного віку  за програмою "Афлатот"»в номінації «Упровадження сучасних  засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу». За результатами конкурсу наш дошкільний навчальний заклад отримав Золоту медаль та Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

У виставці були представлені понад 800 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу; проведено понад 50 конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів.Виставку відвідало понад 14 тисяч відвідувачів.