Впевнено стартують дошкільники

впевн ст 3На базі закладів дошкільної освіти міста «Казка» і «Калинка» у квітні 2018 року відбувся тренінг з навчання вихователів закладів дошкільної освіти щодо впровадження нового програмно-методичного комплексу для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», який провели тренери Копил Н. П., Юрко Н. В.

Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації за допомогою розробленого навчально-методичного комплексу «Впевнений старт». У ході тренінгу вихователі закладів дошкільної освіти опрацювали і отримали роз’яснення щодо впровадження оновленої програми та використання всіх складових навчально-виховного комплексу «Впевнений старт», а саме:

-      «Книги дошкільника», яка вміщує розвивальні завдання за кожним розділом програми, вправи з розвитку дрібної моторики, завдання для роботи з батьками вдома та ін.

-      «Альбому для художньо-творчої діяльності», спрямованого на розвиток творчих здібностей вихованців у різних видах дитячої діяльності.

-      «Книги для вихователя» з методичними порадами, перспективним та календарним плануванням (за тематичним принципом).

-      «Книги для батьків» - виданням просвітницького характеру, який сприятиме активній співпраці педагогів і батьків майбутніх першокласників.

-      Змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за  певними темами.

 впевн ст 1 впевн ст 4

впевн ст 2 впевн ст 5

Педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт», зокрема:

  • зручність у використанні, оскільки «Книга для вихователя» є готовим  перспективно-календарним планом роботи з дітьми;
  • цілісність, доступність, естетичне оформлення  навчально-методичного комплекту;
  • структурованість та сучасність інформації;
  • можливість працювати педагогам різного кваліфікаційного рівня: від початківця до майстра;
  • наявність порталу, де розміщуються додаткові навчальні матеріали та  відео-поради  від авторів;
  • сучасний підбір тем на основі філософського підходу на відміну від традиційного лексичного;
  • діяльнісний підхід до організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку;
  • можливість активного залучення до освітнього процес у батьків вихованців.

впевн ст 6 впевн ст 7

Робота в міні-групах, рольові ігри, мозкові штурми, обговорення ситуацій, цікаві вправи-руханки дали можливість присутнім ближче познайомитись, краще засвоїти матеріал, створити творчу невимушену доброзичливу атмосферу, яка сприяла плідній роботі.

Озброєні новими знаннями, педагоги націлені впроваджувати ідеї науковців у практику, проводити змістовні цікаві тренінги для своїх колег і батьків та готувати малят впевнено стартувати у майбутнє.

 Впевнений старт Впевнений старт 2

впевн ст