Вчимося економії змалечку

DSC0367523.03.2018 р. в ЦРД «Калинка» було проведено засідання педагогічної студії для вихователів груп компенсуючого типу з мовленнєвими вадами на тему: «Художнє слово як засіб економічного виховання дітей старшого дошкільного віку».

У заході взяли участь вихователі старших груп дошкільних навчальних закладів «Росинка», «Берізка», «Казка», «Калинка», «Сонечко».

З метою поглиблення знань педагогів щодо використання сучасних методів навчання з економічного виховання керівник педагогічної студії  Галицька О.В. провела методичну консультацію з питання «Основи фінансової та соціальної освіти старших дошкільників».

DSC03666 DSC03653

Учасники студії мали змогу в практичній частині переглянути інтегроване заняття «Подорож до чарівного міста Економії» (розвиток мовлення, логіко математичний розвиток), яке провела  вихователь Левіна Марина Юріївна, та отримали уміння і навички для успішного розв’язання завдань економічного виховання дітей.

Також керівником студії було проведено педагогічний тренінг «Формування навичок економічного мислення та економічних уявлень у дітей дошкільного віку», що стимулювало творчі пропозиції педагогів.

Завершилось засідання  обміном досвіду, думками та враженнями.

DSC03676 DSC03686