Здоров'язберігаючі технології для особливих дітей

орлятко тренінгЩоб зосередити увагу практичних психологів закладів дошкільної освіти на проблемі збереження психічного здоров'я дітей з особливими освітніми потребами, треба розширити  знання фахівців про різні здоров’язберігаючі технології та особливості їх використання в роботі з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Детальніше...

Наступність дошкільної та початкової освіти є логічною

20180426 09344926.04.2018 р. у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ластівка» відбулось засідання методичного обєднання вихователів груп старшого дошкільного віку та вчителів початкової ланки на тему: «Наступність у роботі дошкільного навчального закладу та початкової школи щодо логіко-математичного розвитку дітей».

Детальніше...

«Теремок» – за чисте довкілля!

20180426 123919-minЗ метою санітарного та естетичного облаштування території дошкільного закладу  після зимового періоду, в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», 19 квітня 2018 року відбувся День благоустрою території ДНЗ «Теремок».

Детальніше...

Методоб'єднання вихователів груп компенсуючого типу на базі ЗДО «Росинка»

DSC0369318.04.2018 р. в ДНЗ «Росинка» відбулося засідання педагогічної студії для вихователів груп компенсуючого типу з мовленнєвими вадами на тему: «Коментоване малювання як засіб розвитку мовлення старших дошкільників».

Детальніше...

«Сучасні заклади освіти – 2018»: міжнародне визнання закладу дошкільної освіти «Теремок»

Охтирський заклад дошкільної освіти «Теремок» отримав Золоту медаль та Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки на Дев’ятій Міжнародна виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

Детальніше...

Впевнено стартують дошкільники

впевн ст 3На базі закладів дошкільної освіти міста «Казка» і «Калинка» у квітні 2018 року відбувся тренінг з навчання вихователів закладів дошкільної освіти щодо впровадження нового програмно-методичного комплексу для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», який провели тренери Копил Н. П., Юрко Н. В.

Детальніше...

Вчимося економії змалечку

DSC0367523.03.2018 р. в ЦРД «Калинка» було проведено засідання педагогічної студії для вихователів груп компенсуючого типу з мовленнєвими вадами на тему: «Художнє слово як засіб економічного виховання дітей старшого дошкільного віку».

Детальніше...