Мовлення – через ігрову діяльність

Струмочок 21 02 19 1Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Актуальність своєчасного мовленнєвого розвитку в дошкільному дитинстві визначається завданнями щодо створення оптимальних умов для якнайповнішого розкриття потенційних можливостей кожної дитини, які виявляються в специфічно дитячих видах діяльності й пов'язані з комунікацією.

Детальніше...

Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури

Теремок 20 02 19 4Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально – відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. Саме тому 20 лютого 2019 року відповідно до плану роботи відділу освіти Охтирської міської ради в м. Охтирка для вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Охтирщини базі Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» був проведений семінар-практикум «Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури».

Детальніше...

Створюємо правила для гри

Сонечко 12 02 19З метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо організації роботи з ігрової діяльності 12 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сонечко» відбулося засідання школи молодого вихователя на тему: «Організація ігор з правилами в ДНЗ».

Детальніше...

Рух – це життя!

Ластівка 05 02 19 1Здоров’язбережувальна спрямованість освітнього  процесу – важлива вимога базового компонента дошкільної освіти і самого сучасного життя з його згубним впливом на організм людини. Формування  здоров’язбережувльної  компетентності, дозволяє дошкільнику вирішувати задачі здорового способу життя.

Детальніше...

Розвиток мовлення дошкільників як засіб формування впевненої особистості

Росинка 2Базовий компонент дошкільної освіти наголошує на важливості формування компетентної, самосвідомої особистості, здатної вільно мислити, аналізувати, доводити і відстоювати свою точку зору в будь-якій життєвій ситуації. Впровадження інноваційних технологій дозволяє підвищити освіченість, творчу активність, пробудити та підтримати прагнення дітей до пізнання нового, мотивувати до навчання, зробити навчальний процес цікавим для дітей, навчити працювати в активній взаємодії один з одним, розвивати творчі здібності.

Детальніше...

Казки розвивають мовлення дітей

Театральні ігри 5Вік дошкілля – це важливий етап у становленні та розвитку особистості. Надзвичайне значення в цей період відіграє створення оптимальних умов для мовної компетентності дитини. Тому на сьогодні одним із продуктивних напрямів роботи з розвитку мовної активності дитини є використання театралізованих ігор з творчим та інтелектуальним навантаженням. Так як саме театралізована гра є провідним видом мовленнєвої діяльності в дошкільному віці.

Детальніше...

Молоді вихователі удосконалили навички ігрової діяльності

IMG 8992a6ae7d4095832dacde689836a25c VЗ метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо організації ігрової діяльності 04.12.2018р. на базі ДНЗ «Орлятко» було проведено перше засідання школи молодого вихователя в 2018-2019 н.р. на тему «Організація ігрової діяльності з дітьми передшкільного віку».

Детальніше...

Застосування ігрових технологій під час занять з фізичної культури

IMG cba900c1a60f4c08bd12c909b36a99f2 V30 листопада 2018 року на базі ДНЗ «Росинка» була проведена педагогічна студія  інструкторів з фізичної культури. У заході взяли участь 10 спеціалістів з різних садочків. Переглянули заняття з фізичної культури ігрового типу в старшій групі 6 року життя «Полуничка». Проводила заняття  інструктор з фізичної культури ДНЗ «Росинка» Франкевич Аліна Анатоліївна.

Детальніше...