This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

«Веселі нотки -2019»

IMG 2255 minУ рамках відзначення Міжнародного Дня  Захисту дітей у районному Будинку культури 30 травня 2019 року відбувся міський фестиваль дитячої творчості «Веселі нотки», учасниками якого стали вихованці закладів дошкільної освіти міста Охтирки. Захід відбувся з метою розкриття творчого потенціалу малюків та подальшого розвитку їхніх здібностей.

Детальніше...

Фестиваль «Дзеркало дитячої душі»

Дзеркало душі 8Дитячий фестиваль – важлива сходинка до сімейного зближення та  родинного єднання. 18 квітня 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Росинка» традиційно відбувся фестиваль дитячої та родинної творчості «Дзеркало дитячої душі». Учасники заходу продемонстрували свої творчі здібності у різних жанрах: хореографічному, вокальному, інструментальному.

Детальніше...

Педагоги ДНЗ «Теремок» поділилися з колегами Сумщини досвідом впровадження проекту «Афлатот»

АфлатотВідповідно до меморандуму про співпрацю у сфері дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та міжнародною фундацією «Aflatoun International» (Королівство Нідерландів) освіта України взяла участь у Міжнародному проекті соціальної та фінансової освіти дітей 3-18 років «Афлатун». Зміст проекту розроблено в Нідерландах і сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів. Він спрямований на розвиток самосвідомості, підприємницького духу, дбайливого поводження з ресурсами.

Детальніше...

Педагогічна студія інструкторів з фізичної культури: сюжетні заняття

20190405 094226 min5 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Струмочок»  згідно плану роботи відділу освіти  було проведене засідання педагогічної студії інструкторів з фізичної культури дошкільних закладів міста . У заході взяли участь 8 спеціалістів з садочків міста.

Детальніше...

Творчі ігри для дошкільнят

6Слухачі школи молодого вихователя поповнили скарбничку досвіду інформацією про  організацію творчих ігор  для дошкільників та оглянули предметно-ігрове середовище вікових груп ДНЗ «Росинка».

Детальніше...

Дитяча книжка - найперший помічник у формуванні мовлення

Берізка 22 03Художня література та дитяча книжка є потужними засобами формування фонематичного слуху та правильної звуковимови, збагачення словника дитини, розвитку зв’язного мовлення. 22 березня 2019 року на базі ДНЗ «Берізка» було проведене засідання педагогічної студії вихователів груп компенсуючого типу для дітей з мовленнєвими вадами з теми: «Формування мовленнєвих умінь та розвиток зв’язного мовлення у дітей у процесі використання дитячої художньої літератури».

Детальніше...

Мовлення – через ігрову діяльність

Струмочок 21 02 19 1Мовленнєвий розвиток дитини — один з основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві. Актуальність своєчасного мовленнєвого розвитку в дошкільному дитинстві визначається завданнями щодо створення оптимальних умов для якнайповнішого розкриття потенційних можливостей кожної дитини, які виявляються в специфічно дитячих видах діяльності й пов'язані з комунікацією.

Детальніше...

Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури

Теремок 20 02 19 4Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально – відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. Саме тому 20 лютого 2019 року відповідно до плану роботи відділу освіти Охтирської міської ради в м. Охтирка для вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Охтирщини базі Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» був проведений семінар-практикум «Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку як складова загальнолюдської культури».

Детальніше...

Створюємо правила для гри

Сонечко 12 02 19З метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо організації роботи з ігрової діяльності 12 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сонечко» відбулося засідання школи молодого вихователя на тему: «Організація ігор з правилами в ДНЗ».

Детальніше...