This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Методична робота: колективні творчі сторінки

5ропрУ всіх закладах загальної середньої освіти наразі триває підготовка до одного з найвідповідальніших станів для випускників – ЗНО. Як забезпечити високий результат? Як зацікавити процесом навчання? Як створити комфортні умови для підготовки випускників?

На ці питання намагалися знайти відповідь під час проведення засідання м/о вчителі української мови та літератури міста, що відбулося 29.01.2020 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області.

Практичні поради надали методист методичного кабінету відділу освіти Кузнєцова І.М. та керівник міського методичного об’єднання учителів української мови та літератури Гузенко О.В.

На засіданні також було розглянуто ряд питань: про підсумки проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, про результати участі в конкурсі «Об’єднаймося ж, браття мої!», про шляхи підвищення кваліфікації педагогічних працівників та інші.

У практичному блоці вчителі, які атестуються у 2019-2020 навчальному році,  на розсуд присутніх представили портфоліо «Я атестуюсь».