This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ділимося досвідом: пріоритети українських вчителів англійської мови

65364845 2383526795040849 5880608246032498688 nВ Охтирці відбулася VII Міжнародна конференція Асоціацій вчителів англійської мови міст України (Миргород, Одеса, Дніпро, Ужгород, Ковель, Кропивницький, Бучач та Охтирка), які створені за підтримки організації «Американці за демократію в Україні».

Конференція на тему «Вивчення та розуміння вимог сьогодення до навчання англійської  мови» тривала з 28 по 30 червня. До участі долучилися 2 сертифіковані тренери  НУШ, які поділилися своїми  знаннями та вміннями з колегами.

Протягом трьох днів напруженої роботи були проведені майстер-класи, диспути, презентації, тренінги, які засвідчили значні напрацювання вчителів англійської мови та сприяли творчій співпраці учителів міст та учителів сільських шкіл, які були запрошені на захід. Тези конференції  опубліковані у навчальному посібнику.

Окрім навчання, учасники з’їзду мали змогу ознайомитися з культурною спадщиною нашого краю, відвідали м. Тростянець, пройшли маршрутом на байдарках по р. Ворскла та ознайомилися з історією нашого міста та його визначними місцями. Гості міста були зачаровані красою та гостинністю Охтирського краю.

На конференції були присутні директор Охтирської гімназії Н. Шейко та методист відділу освіти Охтирської міської ради Н. Гонтаренко. Вони оцінили високий академічний рівень заходу, визнали професіоналізм доповідачів та зазначили важливість таких зустрічей для вчителів. Також подякували С. Корнелюк, голові Асоціації учителів англійської мови м. Охтирки, та її команді за підготовку Всеукраїнської конференції та за розповсюдження передового досвіду викладання, що особливо важливо в час новітніх змін в освіті.

Конференція закінчилася, але всі її учасники повернулися додому з новими знаннями, ідеями та вміннями, якими вони поділяться зi своїми колегами, а це і є найкращим підсумком цього зібрання.