This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Журавлиний вирій -2019

IMG 2968 minНевід’ємним незабутнім етапом завершення шкільного життя є проведення випускного вечора, який відбувся 26 червня 2019 року в закладах   загальної середньої освіти та загальноміського свята «Журавлиний вирій -2019». Випускний вечір – одне з традиційних довгоочікуваних свят у місті, що проводиться на стадіоні «Нафтовик».

Свято розпочалося зі святкової ходи 254 випускників шкіл міста та педагогічних колективів у супроводі духового оркестру військової частини 2276 Національної гвардії України.  Під час ходи найкращі випускники шкіл   на знак пошани поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних місць героям, які загинули, виборюючи свободу і незалежність України в різні роки.

Святкове дійство  на стадіоні розпочалося з традиційної «зоряної стежини» та вальсу від 174 випускників. З вітальним словом до випускників звернулися міський голова І.Ю. Алексєєв та начальник відділу освіти А.В. Тронь. У святковій атмосфері 14 найкращим випускникам цього року  було вручено медалі (7 золотих, 7 срібних), Грамоти міського голови та Сертифікати на гарантоване робоче місце у м. Охтирка. Зі словами подяки до вчителів та батьків від випускників звернулися Ткаченко Артем (ЗОШ № 3) та Зубатова Дарина (ЗОШ № 5).

Творчим подарунком для всіх учителів, батьків та гостей стали хореографічні, музичні та акробатичні композиції, які  доповнили феєричний настрій свята.