This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Літня колегія освітян: підсумки, здобутки, перспективи

IMG 20190621 141037Щоквартальна колегія відділу освіти відбулася в актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 21 червня. На засіданні проаналізували роботу закладів освіти під час 2018 – 2019 навчального року, розглянули особливості проведення ДПА у 2019 році, підвели підсумки роботи інклюзивно-ресурсного центру, визначили стратегію подальшої діяльності Нової української школи. Запрошених керівників закладів освіти, голів профспілкових комітетів, учителів Захисту Вітчизни та вчителів мистецького циклу вітав начальник відділу освіти Анатолій Тронь. У роботі колегії також взяла участь заступник міського голови Тетяна Коваленко.

З доповіді головного спеціаліста відділу освіти Олени Овдієнко присутні мали можливість ознайомитися з деперсоналізованими результатами ДПА в 4-х і 9-х класах, проаналізувати допущені помилки у веденні документації та зробити висновки про наявну розбіжність річних оцінок і результатів ДПА. Успішно також завершили навчальний рік перші класи. Вони навчалися за програмою Нової української школи. Учителі пройшли відповідну перепідготовку і вже готові впроваджувати роботу за новими стандартами у другому класі.

Успішно завершили навчальний рік і працівники інклюзивно-ресурсного центру. Директор закладу Тетяна Коваль звітувала про збільшення кількості наданих послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

Присутні на заході також дізналися про досягнення вчителів Захисту Вітчизни, про важливість предметів мистецького спрямування та про перспективні напрямки діяльності у галузі охорони праці. У підсумку колегії начальник відділу освіти наголосив на важливості літнього оздоровлення й побажав педагогам вдалих відпусток та далеких подорожей