«Учитель року - 2019»: нові зірки педагогічного Олімпу

14 rezultЗакінчилися змагання серед 21-го конкурсанта фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» і 31 січня 2019 року у Сумській обласній філармонії, під час святкового концерту, було оголошено п’ятірку переможців у номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу».

У ІІ турі конкурсу взяли участь педагоги з Охтирки Ольга Гейко (Охтирська ЗОШ І - ІІ ступенів № 6, номінація «Учитель інклюзивного класу») та Ольга Чуніка (Охтирська гімназія, номінація «Географія»).

За результатами триденних змагань фахові журі визначили переможцем у номінації «Географія» Чуніку Ольгу Василівну, учителя географії Охтирської гімназії Охтирської міської ради. 

Переможці, лауреати та учасники обласного етапу конкурсу отримали букети квітів і побажань, а також цінні подарунки. Відділ освіти освіти Охтирської міської ради приєднується до привітань та бажає Ользі Василівні вдалого виступу на Всеукраїнському рівні!

Більше фото за посиланням