This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Як готувати учнів до ЗНО з математики: консультація фахівця СОІППО

IMG 20190110 105852 min10 січня 2019 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся Методичний порадник для вчителів математики міста Охтирки з теми «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання та олімпіад з математики» за участю методиста з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Свєтлової Т.В.

Учителі математики мали змогу не лише ознайомитися з організаційно-методичними аспектами підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з математики у 2019 році та до Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, але й взяти участь у тренінгу з розв'язування завдань з математики у формі ЗНО. Також учителі отримали методичні рекомендації щодо організації самоосвітньої діяльності з підвищення фахового рівня для підготовки учнів до олімпіади з математики та складання ЗНО з математики.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura