Ділимося досвідом: переваги сучасного уроку інформатики

IMG 2001ро min14 грудня 2018 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області відбувся  семінар-практикум учителів інформатики  з теми «Сучасні тенденції у методиці викладання інформатики як джерело підвищення мотивації учнів до навчання».

 Учителі інформатики Ткаченко Алла Олександрівна та Баранник Інна Петрівна провели методично-дискусійний тренінг «Гейміфікація в освіті – модний тренд чи вимога сучасності?». Учасники семінару  мали змогу ознайомитися з основними аспектами гейміфікації як нового підходу до навчання, що стає популярним в сучасних умовах.

З метою популяризації програмування серед школярів учитель інформатики Ткаченко Алла Олександрівна поділилася досвідом проведення інтерактивних уроків «Година коду як перший крок до програмування».

Наступним етапом семінару була презентація кейс-технологій, які впроваджує учитель інформатики  Баранник Інна Петрівна. Кейс-урок – унікальний формат сучасного уроку, який готує учнів до дорослого життя з багатовимірним сприйняттям світу.

У рамках практичного блоку семінару учитель інформатики Ткаченко Алла Олександрівна провела тренінг «Он-лайн сервіс «Kahoot!» - сучасний інструмент учителя для ефективної перевірки знань учнів». Учасники семінару ознайомилися з новим форматом проведення он-лайн тестування із залученням смартфонів, створили інтерактивний тест та спробували його в дії.

Учасники семінару в процесі динамічної групової роботи поділилися з колегами власними інноваційними ідеями, здобули новий досвід, знання та навички впровадження гейміфікації в освітній процес.