Осіння колегія освітян: привід для роздумів та самовдосконалення

IMG 8541 min

21 листопада на базі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбулося засідання осінньої колегії відділу освіти. У роботі колегії  взяли участь представники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З доповіддю про результати ЗНО-2018 виступив директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко. Він окреслив головні завдання на ЗНО-2019 та наголосив, що планова підготовка до ЗНО дає набагато менше результатів, ніж наполегливе навчання протягом шкільних років, тому необхідно постійно контролювати й аналізувати результати ЗНО вчителям та керівникам шкіл за допомогою відповідних сервісів порталу тестування.

Методист ХРЦОЯО Валерія Ханікова зробила комплексний аналіз результатів ЗНО за три останні роки у розрізі закладів загальної середньої освіти міста, а також у порівнянні з іншими містами Сумської області. Детальніше з даними м. Охтирки можна ознайомитися, переглянувши презентацію ХРЦОЯО.

Зовнішнє незалежне оцінювання, крім можливості вступу до ВНЗ, також визначає бал в атестаті з відповідних навчальних дисциплін. У доповіді про підсумки державної підсумкової атестації головний спеціаліст відділу освіти Олена Овдієнко зробила узагальнений аналіз результатів з кожного предмета у  розрізі закладів загальної середньої освіти міста, а також у порівнянні з іншими містами Сумської області. Усі учасники колегії мали змогу простежити кореляцію результатів ДПА і ЗНО. У співдоповіді з даного питання вчитель географії Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Ірина Марченко поділилася секретом успішної підготовки учнів до складання ЗНО.  Найбільш ґрунтовні та якісні знання учні демонструють за умови зацікавленості предметом та впевненості у тому, що знання знадобляться у подальшому житті.

Повноцінне навчання не можливе без відпочинку, тому третє питання колегії було присвячене підведенню підсумків літньої оздоровчої кампанії 2018 року. Методист Наталія Ягодзинська узагальнила інформацію про дозвілля дітей у пришкільних та профільних таборах, повідомила про вартість харчування і можливість безкоштовного оздоровлення для дітей пільгових категорій та наголосила, що головна увага під час роботи літніх таборів приділяється безпеці дітей.

У співдоповіді вчитель початкових класів Ніна Мар’єнкова розповіла про особливості підготовки матеріалів роботи табору на конкурс та продемонструвала відеозвіт табору «Вишеньки» Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні. Вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Світлана Бабіна поділилася інформацією про успішну організацію оздоровлення дошкільнят. Роботу Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Росинка» Охтирської міської ради визначено кращим в обласному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в дошкільних навчальних закладах у 2018 році. У номінації «Міський заклад дошкільної освіти» «Росинка» зайняла І місце.

Завершальним акордом у роботі колегії було нагородження грамотами відділу освіти переможців  конкурсу  на кращий оздоровчий табір.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura