This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Осіння колегія освітян: привід для роздумів та самовдосконалення

IMG 8541 min

21 листопада на базі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбулося засідання осінньої колегії відділу освіти. У роботі колегії  взяли участь представники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З доповіддю про результати ЗНО-2018 виступив директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко. Він окреслив головні завдання на ЗНО-2019 та наголосив, що планова підготовка до ЗНО дає набагато менше результатів, ніж наполегливе навчання протягом шкільних років, тому необхідно постійно контролювати й аналізувати результати ЗНО вчителям та керівникам шкіл за допомогою відповідних сервісів порталу тестування.

Методист ХРЦОЯО Валерія Ханікова зробила комплексний аналіз результатів ЗНО за три останні роки у розрізі закладів загальної середньої освіти міста, а також у порівнянні з іншими містами Сумської області. Детальніше з даними м. Охтирки можна ознайомитися, переглянувши презентацію ХРЦОЯО.

Зовнішнє незалежне оцінювання, крім можливості вступу до ВНЗ, також визначає бал в атестаті з відповідних навчальних дисциплін. У доповіді про підсумки державної підсумкової атестації головний спеціаліст відділу освіти Олена Овдієнко зробила узагальнений аналіз результатів з кожного предмета у  розрізі закладів загальної середньої освіти міста, а також у порівнянні з іншими містами Сумської області. Усі учасники колегії мали змогу простежити кореляцію результатів ДПА і ЗНО. У співдоповіді з даного питання вчитель географії Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Ірина Марченко поділилася секретом успішної підготовки учнів до складання ЗНО.  Найбільш ґрунтовні та якісні знання учні демонструють за умови зацікавленості предметом та впевненості у тому, що знання знадобляться у подальшому житті.

Повноцінне навчання не можливе без відпочинку, тому третє питання колегії було присвячене підведенню підсумків літньої оздоровчої кампанії 2018 року. Методист Наталія Ягодзинська узагальнила інформацію про дозвілля дітей у пришкільних та профільних таборах, повідомила про вартість харчування і можливість безкоштовного оздоровлення для дітей пільгових категорій та наголосила, що головна увага під час роботи літніх таборів приділяється безпеці дітей.

У співдоповіді вчитель початкових класів Ніна Мар’єнкова розповіла про особливості підготовки матеріалів роботи табору на конкурс та продемонструвала відеозвіт табору «Вишеньки» Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні. Вихователь-методист ДНЗ «Росинка» Світлана Бабіна поділилася інформацією про успішну організацію оздоровлення дошкільнят. Роботу Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Росинка» Охтирської міської ради визначено кращим в обласному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в дошкільних навчальних закладах у 2018 році. У номінації «Міський заклад дошкільної освіти» «Росинка» зайняла І місце.

Завершальним акордом у роботі колегії було нагородження грамотами відділу освіти переможців  конкурсу  на кращий оздоровчий табір.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura