Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

IMG d6dee2f568b3a2b3a8e03a6f4cc55fe9 V17 листопада 2018 року стартував  ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: ушанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. У ньому взяли участь заступник начальника відділу освіти Тетяна Коваленко, методисти відділу освіти, учителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти, учні та батьки.

«Відродження України, її духовності неможливе без вивчення спадщини Шевченка. Творчість Кобзаря – то найдорогоцінніший скарб, що підтримує українця впродовж усього життя, передається з покоління в покоління.  І сьогодні, в час тривожних подій, що відбуваються в країні, ми знову звертаємося до великого поета і в його віршах черпаємо силу і віру у завтрашній день», – лунало з уст ведучих. Під час заходу звучала музична композиція на вірші Тараса Шевченка, учасники мали змогу переглянути відео та згадати вірші Великого Кобзаря. На завершення учні шкільного ансамблю «Діамант» виконали літературно-музичну композицію, яка зворушила усіх присутніх у залі.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura