This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

IMG d6dee2f568b3a2b3a8e03a6f4cc55fe9 V17 листопада 2018 року стартував  ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: ушанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. У ньому взяли участь заступник начальника відділу освіти Тетяна Коваленко, методисти відділу освіти, учителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти, учні та батьки.

«Відродження України, її духовності неможливе без вивчення спадщини Шевченка. Творчість Кобзаря – то найдорогоцінніший скарб, що підтримує українця впродовж усього життя, передається з покоління в покоління.  І сьогодні, в час тривожних подій, що відбуваються в країні, ми знову звертаємося до великого поета і в його віршах черпаємо силу і віру у завтрашній день», – лунало з уст ведучих. Під час заходу звучала музична композиція на вірші Тараса Шевченка, учасники мали змогу переглянути відео та згадати вірші Великого Кобзаря. На завершення учні шкільного ансамблю «Діамант» виконали літературно-музичну композицію, яка зворушила усіх присутніх у залі.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura