Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Психологічний супровід в умовах Нової української школи

IMG 9d6e077126e3752e6c2db674fbc06bce VКонцепцією Нової української школи одним із державних пріоритетів в освіті визначено особистісно орієнтоване навчання і виховання, що вимагає психологізації освітнього процесу шляхом підвищення психологічної компетентності всіх його учасників: учнів, учителів, батьків.

 Для ознайомлення з основними напрямками роботи в НУШ 2 листопада 2018 року на базі відділу освіти Охтирської міської ради відбувся семінар-практикум «Психологічний супровід учнів 1 класу в умовах Нової української школи»для практичних  психологів закладів загальної середньої освіти міста. 

З вступним словом до учасників семінару звернулася Наталія Ковпак, методист з психологічної служби, яка підкреслила важливість значення психологічного супроводу освітнього процесу в Новій українській школі й зосередила увагу на теоретичних засадах Концепції Нової української школи як основи реформування освітнього простору. 

Світлана Слухай, практичний психолог Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4, у виступі зазначила, що  практичним психологам необхідно усвідомити свою важливу роль у період змін та впровадження інновацій у систему освіти, організувати такий психолого-педагогічний супровід освітнього процесу, при якому всі його суб’єкти зможуть якісно, по-новому розкрити свій освітній потенціал.

Налагодження здорової психологічної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу – це головна місія психологічної служби в контексті Нової української школи.

Зацікавила учасників практична частина семінару  «Використання методів арт-терапії у роботі з учнями та вчителями в умовах НУШ», яку провела Лариса Жилякова, практичний психолог Охтирської гімназії.

У контексті радикального оновлення системи освіти психологічна служба сучасного закладу освіти як ніколи покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу учням, учителям, батькам.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura