Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Успішний старт ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

DSC 5430 min

Історія проведення інтелектуальних учнівських змагань в Україні нараховує більше сорока років. Першими на початку 60-х років минулого століття було започатковано проведення олімпіад з математики, а через кілька років – з фізики. Поступово змагання почали проводитись з усіх базових дисциплін, що вивчаються у закладах загальної середньої освіти.

На сучасному етапі реформування освіти в Україні держава також приділяє велику увагу створенню умов успішного навчання та розвитку здібностей обдарованих дітей та учнівської молоді.

03 листопада 2018 року  у м. Охтирка на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 відбулося відкриття ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учасників олімпіади зустрічав дитячий оркестр духових інструментів під керівництвом Заслуженого артиста України  Петрика Володимира Миколайовича.

Інтелектуально обдарованих школярів чекало справжнє свято, підготовлене вчителями та учнями навчального закладу. З вітальним словом  до учасників олімпіади звернулася  заступник начальника відділу освіти Охтирської міської ради Коваленко Тетяна Миколаївна.

Учасники олімпіади мали змогу насолоджуватися  виконанням музичних  та хореографічних  композицій. Для них лунали найкращі вітання та побажання успіхів.

Щорічно інтелектуальні змагання  розпочинаються з проведення олімпіади з української мови та літератури, в якій взяли участь 44 переможці І (шкільного) етапу, 20 із них посіли призові місця.

Щирі вітання  та слова вдячності  учням, учителям, які їх підготували, батькам.  

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura