Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

30-річчя Музею Авіації та космонавтики ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

IMG 06a730898a10cc7665059859dabc623e V29 жовтня 2018 року в Охтирській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради відбулися урочистості з нагоди 30-річчя заснування музею Авіації та космонавтики, який має звання «Зразковий». Його відкриття відбулося 29 жовтня 1988 року. У музеї  зібрано чимало цікавих матеріалів, присвячених життю та польоту в космос першого землянина, та цінних експонатів, пов’язаних з історією освоєння космосу людиною.

На  урочистості завітали Долгошея Ольга Василівна, перший директор музею, Чернишкін Анатолій Юрійович  і Бенедис Любов Василівна, засновники музею,  Калуга    Іван  Федорович та Воропай  Анатолій Іванович,  ветерани космодрому «Байконур», замісник голови Охтирської міської організації ветеранів  війни та військової служби, полковник Бринжала Петро Олексійович.

Учні з цікавістю слухали розповіді про відомих  космонавтів  та в черговий раз мали можливість  побачити  унікальні експонати музею й почути їхні історії.  

IMG a2a1c7fa019c7d0be195061c0f48e479 VНа згадку про зустріч ветерани  «Байконуру» подарували музею книгу «Байконур» у моєму житті», книгу «Наш  Гагарін», медаль  «60-років космічним польотам».  Полковник Бринжала Петро Олексійович від імені 809-го  авіаційного полку подарував  рацію, яку льотчики використовували під час польотів.

Педагогічний та учнівський колективи і надалі продовжуватимуть   роботу, що націлена на примноження, надбання національної культури, збереження історичної спадщини українського народу та Музейного фонду України.