Креативний потенціал початкової освіти: НУШ

IMG 4037Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ – умотивований учитель. Це означає, що наша мета – сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус.

 24 жовтня 2018 року відбувся методичний квест учителів 1-х класів ЗЗСО «Забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів в освітньому середовищі та родині». Змістову та методичну складові квесту забезпечували учителі початкових класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області. Проводили цікаві руханки, ігри на згуртування колективу, на кмітливість, творчість.

Виконуючи завдання на кожній зупинці, учасники опрацювали діяльнісний підхід, особливості викладання навчальних предметів та інтегрованого курсу «Я досліджую світ», формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання, критичне мислення, партнерство з батьками та інші. У атмосфері творчості, натхнення, креативу, позитиву вчителі не лише здобували нові знання, вміння, а й мали можливість під іншим кутом подивитися на свою діяльність.

Педагоги зійшлися на думці, що дружня спільнота вчителів початкових класів м. Охтирки, які працюють у Новій українській школі, сформована.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura