День батька

DSCN4256Батьки – це найрідніші та найближчі до нас люди в усьому світі. Саме вони ведуть нас  по незвіданих стежках пізнання. Тато і мама -  це ті люди, на яких ми хочемо бути схожими. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх.  Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах.

Традиція відзначати День батька зародилася на початку ХІХ століття в США.   Особливої популярності в Європі це свято набуло у сімдесятих роках. В Україні ж його офіційно святкують у третю неділю вересня з 2008 року.

Заклади освіти міста активно долучилися до відзначення цього свята:  у школах відбулися виховні години до Дня батька, фотовиставки «Портрет мого тата», виставки творчих робіт «Майстерня мого тата», фотоколажі «Для вас, любі татусі», конкурсні змагання за участю батьків.

Проведені заходи підтвердили думку про те, що батько має таку ж важливу роль у вихованні дитини, як і матір, дали можливість нагадати татусям про їхній вклад у сім’ю та висловити вдячність і любов дітей.