Згуртованість колективу – запорука результативності

IMG 527712 вересня 2018 року  на базі відділу освіти Охтирської міської ради Сумської області відбувся теоретичний семінар для педагогів-організаторів за темою «Згуртованість   колективу – запорука результативності». Захід містив у собі декілька блоків: організаційно-мотиваційний, теоретичний та практичний.

Педагоги-організатори продемонстрували свої уміння швидко активізуватися та згуртовуватися  під час створення «Портрета сучасного педагога-організатора». Корисною та результативною  була і робота в групах «Які форми методичної роботи ви знаєте?», а під час презентації «Трибуни вільних думок»  колеги обмінялися досвідом роботи щодо проведення різних цікавих заходів з використанням нових форм і методів роботи в учнівському колективі.

 Учнівське самоврядування є одним з основних складових соціалізації учнівської молоді, тому важливим питанням для обговорення було планування роботи педагога-організатора та організація шкільного самоврядування.  Під час проведення «Мозкової  атаки» (Що? Де? Коли?)  щодо  організації та  проведення акцій у 2018-2019 навчальному році за участю лідерів учнівського самоврядування було намічено план цікавих заходів для учнів.