У дружньому колі

Посиденьки  з географії11 вересня  2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся теоретичний семінар учителів географії та економіки за темою «У дружньому колі з перспективою на майбутнє». На семінарі були присутні вчителі шкіл міста Охтирки та методист відділу освіти Кузнєцова І.М.

 Почали географи своє засідання з «Ромашки очікувань» та поділилися спогадами про літні мандрівки. Вчителі говорили про Львів і Запоріжжя, про Яремче та Дніпро, про Азовське море і байдаркові походи по річці Ворскла.

Далі були розглянуті важливі питання про роботу методичного об’єднання на новий навчальний рік.

А саме, Марченко І.Б., керівник методичного об’єнання вчителів географії та економіки ознайомила вчителів з нормативно-правовим забезпеченням та методичними рекомендаціями викладання географії та економіки у 2018-2019 навчальному році.

Кузнєцова І.М. розповіла про роботу з обдарованими дітьми. Вчителі продовжили роботу по створенню банку даних обдарованих та здібних учнів, започаткували створення банку обміну методичними розробками, завданнями для учнів, корисних посилань для роботи з цією категорією дітей.

Вчителі Панова І.М. (ЗОШ № 5), Чуніка О.В. (гімназія), Фенько О.П. (ЗОШ № 11) повідомили про підготовку до презентації своєї роботи в рамках заходу м/о «Творчий портрет учителя, що атестується».

Вчителі обговорили результати ЗНО з географії та розробили план роботи з підвищення результативності учнів.

Кузнєцова І.М. ознайомила вчителів з планом проведення І (міського) етапу конкурсу з фахової майстерності  «Учитель року-2019» у номінації «Географія».

Наприкінці заходу вчителі поділилися враженнями від семінару та зробили фото на згадку.