Від мрії до реальності

20180807 154454-minГромадські проекти стають реальністю і дедалі частіше втілюються у життя, адже їхня ідея народжується в центрі суспільства і має на меті втілення мрій і побажань народу. У 2017 році два заклади загальної середньої освіти м. Охтирка долучилися до Бюджету участі 2017 – 2018, і подані ними проекти уже радують не лише шкільні родини, а й усіх мешканців міста.

 

Автором проекту "Зелене озеро-місце формування здорової активної людини  була заступник директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Остапа Вишні Перерва В.І. Мета зазначеного проекту - облаштування навколо Зеленого озера асфальтованої доріжки для занять сучасними популярними видами спорту: бігом, скандинавською ходою, катанням на роликових ковзанах, скейтах, гіроскутерах, для пішоходних прогулянок за будь-якої погоди тощо. На реалізацію проекту було виділено 400,0 тис. грн.

Результат цього вдалого досвіду громадської активності  - місце навколо Зеленого озера для відпочинку, занять спортом, проведення змагань, створення     осередків  нового освітнього середовища, прогулянок та інших способів турботи про власне здоров'я та самореалізації.

На базі Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія було реалізовано освітній проект «Дитячій творчості – комфортне життя». Автором проекту стала директор школи, депутат міської ради Шишкова Г. Г.

Мета проекту -   поліпшення якісного та естетичного вигляду актової зали  для проведення культурно-масових заходів, занять гуртків, турнірів та конкурсів. На реалізацію проекту було виділено 176,8 тис. грн.

У плані заходів по реалізації проекту було два ключових пункти: заміна вікон та заміна глядацьких крісел. Обидва були успішно реалізовані.  У  результаті реалізації проекту створено комфортні умови, які сприятимуть розвитку творчих здібностей дітей. Відремонтована зала стане культурним осередком не тільки для учнів та працівників школи, а й місцем проведення міських громадських закладів.

Над практичною реалізацією проектів  злагоджено та творчо працювали   команди однодумців: адміністрації  та педагогічні  колективи,  учні та  батьки Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні та  Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія.

 Автори проектів та працівники закладів висловлюють щиру подяку всім, хто підтримав дані проекти під час голосування.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura