Улітку дбаємо – узимку маємо

росинка 3Заклади освіти міста продовжують готуватися до нового 2018 - 2019 навчального року. Виконують поточні ремонти, облаштовують освітнє середовище для Нової української школи та адаптують приміщення для потреб інклюзивної освіти. Усі ремонтні реботи здійснюються працівниками закладів освіти за рахунок коштів міського бюджету.

Достатньо уваги приділено естетичному оформленню приміщень шкіл, садочків та закладів позашкільної освіти. Зокрема, поклеєні шпалери у школах №№ 1, 2, 9, Охтирській гімназії, у садочку «Росинка» та в Охтирському міському центрі позашкільної освіти – Мала академія наук. У гімназії та ЗОШ № 2 у декількох класних кімнатах замінено лінолеум, у ЗОШ №№ 1, 3, 11 виконано побілку фасадної частини корпусів.

Збалансований розвиток особистості найкраще відбувається у комфортних умовах, тому заклади освіти потурбувалися про утеплення стелі (ЗОШ № 4), заміну вхідних дверей на енергозберігаючі (ЗДО «Струмочок»), встановлення бойлерів на пральні та харчоблоці (ЗДО «Сонечко»), заміну унітазів (ЗОШ №№ 5,6). Крім того, у ЗОШ № 6 проводиться робота в приміщені їдальні по заміні каналізації; у ЦРД «Калинка» на харчоблоці та у пральні замінено 25 м. труби системи опалення.

Турбуючись про належний фізичний розвиток молодого покоління, у ЗОШ №№ 1, 2, 6, 9 проведено поточний ремонт і пофарбовано шкільні спортивні зали та спортивне обладнання. Такі ж роботи проведені у Охтирській ДЮСШ. Здійснено ремонт харчоблоків у ЗОШ №№ 2, 5 та ЦРД «Калинка», у ЗОШ № 2 пофарбовано підлогу  у шкільній їдальні.

З метою забезпечення рівного доступу дітей до освітнього середовища в ЗОШ № 9 та садочках «Сонечко» і «Ластівка» облаштовано пандуси.

Виконуються ремонти кабінетів, коридорів, приміщення шкільних бібліотек тощо. Заклади дошкільної освіти оновлюють ігрові майданчики («Сонечко», «Казка», «Росинка»).

На початок серпня ремонтні роботи в більшості закладів перебувають на стадії завершення. У новому навчальному році діти прийдуть до оновлених приміщень з комфортними меблями та налаштованими комунікаціями.

 

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura