Готуємося до нового навчального року

Росинка 2У школярів – літні канікули, у педагогів – омріяні відпустки, а у технічного персоналу закладів освіти – планова підготовка до нового навчального року. Школи і садочки за теплий період року традиційно оновлюються і зустрічають дітей яскравими стінами, акуратною підлогою та чистими стелями. 

 

Станом на 12.07.2018 р. в закладах загальної середньої освіти виконані роботи по підготовці перших класів «Нової української школи» до нового навчального року – пофарбована підлога, побілена стеля, укладений лінолеум, переклеєні шпалери (39,7 тис.грн.), закуповуються необхідні дидактичні матеріали та меблі.

У ЗОШ № 3 проведений поточний ремонт 650 кв.м. спортивної зали (10 тис.грн.), фарбування рекреацій стін першого, другого та третього поверхів (7 тис.грн.).

У ЗОШ № 8 встановлені вуличні тренажери (5,4 тис.грн), які були закуплені в минулому 2017 році та проведений поточний ремонт навчальних приміщень (1,2 тис.грн).

У ЗОШ № 4 проведена побілка стелі у класах двоповерхової будівлі (0,8 тис.грн) та ремонт частини огорожі навколо школи .

У ЗОШ № 1 проведений ремонт 16 класів та майстерні (5,6 тис.грн) та шпаклювання стелі в двох класний кімнатах (160 кв.м. – 4,3 тис. грн.).

Якісний ремонт забезпечує не тільки естетичну насолоду, а ще й безперебійне функціонування тепломереж і економію енергоносіїв. У закладах освіти замінено 10 металопластикових вікон (ЗОШ № 2,5, 9) – 82 тис.грн. Проведена повірка приладів обліку теплової енергії, водолічильників (25 тис.грн.).

 Нові вимоги до технічного оснащення закладів освіти продиктувало впровадження інклюзивного навчання. Проводяться роботи з облаштування пандусів (ЗОШ № 1, 5, 9, 11, ДНЗ «Берізка», ЦРД «Калинка»).

 У закладах дошкільної освіти здійснено:

- фарбування дитячих майданчиків: ДНЗ «Берізка» (3,6 тис.грн), ДНЗ «Сонечко» (5,2 тис.грн.), ДНЗ «Казка» (3,5 тис.грн);

- фарбування вікових груп та харчоблоку в ДНЗ «Казка» - 5 тис.грн;

- ДНЗ «Росинка» - проведені роботи по ремонту надбудови на ясельному корпусі;

- ДНЗ «Орлятко» проводиться ремонт павільйону для зберігання дитячих візочків.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura