Літня колегія освітян: готуємося до НУШ

IMG 8315Після напруженого робочого повсякдення напередодні періоду відпусток у затишній актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася найтепліша освітянська колегія – літня. 19 червня говорили про організоване завершення 2017-2018 навчального року та визначали першочергові завдання Нової української школи.

Освітяни проаналізували успішність учнів з базових дисциплін та порівняли результати Державної підсумкової атестації з річним рівнем досягнень школярів. Заклади загальної середньої освіти завершили навчання  у відповідності до чинного законодавства без суттєвих зауважень і вже з нетерпінням чекають першокласників, щоб зустріти їх по-новому. Школи ґрунтовно підготувалися до нововведень: учителі початкових класів, які зустрінуть першокласників 2018-2019 навчального року, пройшли відповідну професійну перепідготовку, а адміністрація  закладів організувала закупівлю необхідних дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.IMG 8312

Очні сесії курсів для вчителів відбулися на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, їх провела Гетьман О. М., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, яка є  членом обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи» та пройшла підготовку тренерів для вчителів початкових класів.

Також на колегії учасники освітнього процесу обговорили причини звернень громадян та основні питання у галузі освіти, які цікавлять населення; побачили і проаналізували успішність учнів з деяких навчальних предметів (англійської мови, Захист Вітчизни).

Підводячи  підсумки засідання колегії, начальник відділу освіти побажав усім присутнім яскравого літнього відпочинку, змістовного оздоровлення та натхнення в подальшому професійному зростанні.