Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

Дорогі діти, вчителі, батьки!

zvonochekСвято останнього дзвоника в навчальних закладах нашого міста зібрало тисячі охтирчан підвести підсумок минулого навчального року. Кожен з нас пам’ятає всі свої останні дзвінки в школі, починаючи з першого класу і закінчуючи останнім дзвоником випускника рідної школи. Це завжди було свято і святом залишається, щоправда завжди з різними відчуттями: десь із радістю, десь із маленьким відтінком смутку прощання з рідною школою.

День останнього шкільного дзвінка розпочинає прекрасну канікулярну пору з відпочинком і розвагами для одних учнів і дає старт у доросле життя іншим. Я хочу, щоб кожна дитина, яка почує в цьому навчальному році останній шкільний дзвінок, була впевнена, що її майбутнє буде прекрасним, адже кожен останній дзвінок означає, що буде наступний – чи в школі, чи в коледжі, чи університеті. Останній шкільний дзвінок – це завжди продовження і початок якогось іншого відрізку в житті дитини.

Я дякую вчителям за цей рік, що минув, за їх щоденну клопітку працю щодо навчання та виховання нашого майбутнього, наших дітей. Я бажаю кожному з наших сьогоднішніх учнів провести літо із задоволенням, добре відпочити і наступного навчального року прийти і продовжити отримання знань задля розвитку нашої держави України, задля добра і миру.

Зі святом!

З повагою, міський голова Ігор Алєксєєв