На гостину до пожежної частини

 

Завершився п’ятий, ювілейний, конкурс «Подаруємо малятам безпечні новорічні свята».

Юні художники запропонували на розгляд журі 82 неповторні рекомендації щодо запобігання надзвичайних ситуацій під час новорічних веселощів.

Серед найбільш активних закладів, вихованці, яких брали участь у конкурсі – Дитяча художня школа (ДХШ), Охтирський міський центр позашкільної освіти–Мала Академія наук (ОМЦПО-МАН) та Охтирська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1.

Відділ освіти Охтирської міської ради, 3-ій державний пожежно-рятувальний загін (ДПРЗ-3) та Організація ветеранів рятувальних підрозділів «Тайфун» - ініціатори й організатори конкурсу – відповідально поставилися до дитячої творчості: створили компетентне журі для оцінення робіт і запросили учасників конкурсу на нагородження до пожежної частини.

Вікова група

Місце

     Прізвище та ім’я учня

Навчальний заклад

І вікова група

(від 6 до 9 років)

І

Виходець Світлана

ЗОШ № 5

І

Сітало Анастасія

ЗОШ № 4

ІІ

Ващенко Дарія

ЗОШ № 3

ІІ

Бондаренко  Владислава

Гімназія

ІІІ

Бездрабко Єлизавета

ОМЦПО-МАН

ІІ вікова група

(від 10 до 13 років)

І

Міхєєва Аліса

ЗОШ № 1

ІІ

Федорова Євгенія

ЗОШ № 1

ІІІ

Копил Крістіна

ЗОШ № 1

ІІІ вікова група

(від 14 до 17 років)

І

Конвісар Анна

ЗОШ № 8

ІІ

Дика Марія

Гімназія

ІІІ

Юхновець Анастасія

ОМЦПО-МАН

До категорії переможців і призерів члени журі не зарахували скопійовані роботи та виконані конкурсантами не самостійно. Представник ДСНС Сергій Педорченко  допоміг перевірити відповідність ідеї малюнків головній цілі конкурсу – пропаганді безпечної поведінки серед школярів. Майже всі роботи в тій чи іншій мірі стосувалися небезпечних ситуацій, у які діти можуть потрапити на льоду, дорозі, в лісі чи домівці. 

Привітати творчих знавців пожежної справи у ДПРЗ-3 прийшли  вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 1, керівник методичного об’єднання з образотворчого мистецтва м. Охтирка Нєбитова Ю.В. та методист відділу освіти  Охтирської міської ради Кузнєцова І.М.

Остання разом з начальником охтирських рятувальників Олегом Осьоновим дуже емоційно провела церемонію нагородження. Діти отримали подарунки, солодощі та грамоти від міського голови. А ще – незабутню екскурсію пожежним депо та зручними кабінами рятувальних автомобілів.