За півкроку до нового Державного стандарту початкової освіти

НУШ нарада 4Педагоги Сумщини готуються прийняти першокласників по-новому. Уже з нового навчального року на освітян чекають ключові зміни – усі перші класи країни навчатимуться за програмою Нової української школи.  10.05.2018 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради відбулася нарада з питання впровадження нового Державного стандарту початкової освіти за участю директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової.

 У нараді взяли участь учителі початкових класів, які з 01.09.2018 року викладатимуть у перших класах закладів загальної середньої освіти, керівники та головні бухгалтери органів управління освітою Великописарівського, Краснопільського, Охтирського, Тростянецького районів, Боромлянської сільської ради Тростянецького району, Кириківської селищної ради Великописарівського району, Краснопільської селищної ради Краснопільського району, Грунської, Комишанської, Чернеччинської сільських рад, Чупахівської селищної ради Охтирського району, Тростянецької міської ради та міста Охтирка.

НУШ нарада 2 НУШ нарада 1

Разом з куратором освітньої галузі Сумщини до Охтирки завітали представники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Світлана Бирченко та Алла Шамрай. Гості заходу відповіли на загальні питання, що стосуються Нової української школи, та проаналізували конкретні ситуації, які чекають на педагогів початкової ланки уже з настанням 2018 – 2019 навчального року.

НУШ нарада НУШ нарада 3

Учасники наради отримали змістовне роз’яснення щодо Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», а також методичні поради та настанови стосовного практичного впровадження ідей нового Держстандарту.