Що я маю знати як споживач

TИ6 TА----minЗапровадження оновленою програмою для 9 класів з правознавства практичних робіт є результатом реалізації компетентнісного навчання. Практична робота – це один із видів навчальної діяльності учнів, мета якої – опрацювати різноманітні джерела знань: підручник, текстові та візуальні джерела, інтернет-ресурси. Така робота може виконуватися як у класі, так і вдома, але з обов’язковою презентацією її результатів на уроці.

З метою ознайомлення учителів правознавства з власним досвідом проведення практичних занять учителем Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 Лишенко Іриною Миколаївною 18 квітня 2018 року для учителів правознавства проведено майстер-клас на тему: «Що я маю знати як споживач».

TИ6 TА--- 1-min TИ6 TА--- 4-min

Учасники заходу мали можливість удосконалити  роботу з нормативними актами та коментувати положення, що закріплюють права споживачів; наводити приклади порушення прав споживача з власного досвіду чи досвіду членів родини; моделювати ситуації придбання товару, замовляння послуг чи робіт; описувати порядок дій споживача щодо захисту порушених прав, складати за зразком скаргу (претензію) щодо порушених прав споживача. 

TИ6 TА--- 2-min TИ6 TА--- 3-min

TИ6 TА--- 5-min TИ6 TА--- 6-min