Ми пишемо історію сьогодні!

Ткаченко АртемЗ 26 по 30 березня 2018 року в м. Чернігів відбувся ІV етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, де у складі команди учнів Сумської області брав участь переможець ІІІ етапу олімпіади – Ткаченко Артем, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.  

Протягом двох днів юні знавці історії виконували завдання різного рівня складності. Роботи учасників перевіряло компетентне журі, до складу якого ввійшли найвідоміші науковці-історики українських ВНЗ та найкращі вчителі історії України. 

За результатами проведеної олімпіади Ткаченко Артем вдруге підтвердив, що він – один з найкращих учнів в Україні, які досконало володіють матеріалом з різних галузей історичних знань, отримавши диплом третього ступеня.

Щиро вітаємо Артема з перемогою у ІV етапі ХХІІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Сподіваємось і віримо, що в майбутньому знання з історії допоможуть його успішній самореалізації в житті! 

Висловлюємо вдячність та повагу за ґрунтовну підготовку високого рівня учителю історії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ситнік Тетяні Михайлівні. Бажаємо нових звершень і перемог її вихованців на теренах наукового Олімпу!