Для молодої генерації не існує мовних бар’єрів

Команда Сумс коi областiЗ 25 по 30 березня 2018 року в м. Львів відбувся ІV етап ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, де у складі команди учнів Сумської області брала участь учениця 11 класу Охтирської гімназії Донець Агнеса. 

Донец  АгнесаПротягом трьох конкурсних днів юні поліглоти виконували різні види завдань: аудіювання, читання, письмо, говоріння, метою яких було виявлення мовних здібностей учнів та рівня їхньої мовної компетентності, інтелектуальних та творчих можливостей. Роботи учасників олімпіади оцінювали журі з науковців та вчителів провідних вищих навчальних та закладів загальної середньої освіти України, представників Гете-Інституту та посольства Німеччини в Україні.

За результатами проведеної олімпіади Донець Агнеса отримала диплом учасника ІV етапу ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Вітаємо Агнесу з цією важливою подією у її житті! Сподіваємось і віримо, що вивчення іноземних мов стане запорукою успішної самореалізації у майбутньому і відкриє нові горизонти для нових звершень і перемог.

Висловлюємо вдячність та повагу за ґрунтовну підготовку високого рівня учителю німецької мови Охтирської гімназії Фененко Любові Василівні.  Бажаємо запалити нові «зірочки» на небосхилі наукового Олімпу, адже знання іноземних мов – це обов’язкова вимога сьогодення.