Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Команда Сумської області з Гармаш Л.ОЗ 19 по 23 березня 2018 року в м. Херсон відбувся ІV етап ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, де у складі команди учнів Сумської області, керівником якої було призначено Гармаш Людмилу Олександрівну, учителя  правознавства Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, брали участь і дві учениці цього навчального закладу – Зайка Валерія (9 клас) та Скляр Марія (10 клас).

 Олімпіада проходила у два тури: під час першого учні виконували теоретичні завдання з правознавства, а у другому турі демонстрували практичні вміння в галузі юриспруденції.

Відповідальну місію визначення переможців ІV етапу ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства виконувало журі, у складі якого – провідні науковці ВНЗ України, учителі закладів загальної середньої освіти з різних міст нашої держави.

         За результатами проведеної олімпіади учениця 10 класу ЗОШ № 1 Скляр Марія, пройшовши складні випробування теоретичного та практичного турів, виборола почесне ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом відповідного ступеня. Зайка Валерія, учениця 9 класу ЗОШ № 1, нагороджена дипломом учасника.

Зайка Валерія Скляр Марія

Щиро вітаємо наших дівчаток з вдалим виступом на   ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства! 

Висловлюємо вдячність та повагу за ґрунтовну підготовку високого рівня учителю правознавства Гармаш Людмилі Олександрівні і бажаємо вести своїх учнів до нових перемог та звершень наукового Олімпу!