Всеукраїнські досягнення екскурсоводів з Охтирки

екскурсоводи2У Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», що проходив у м. Чернігів  у період з 20 по 22 березня 2018 року, взяла участь  команда-переможців обласного етапу .

До складу команди було включено два учасники-переможці І етапу конкурсу Пих Віталій (ЗОШ № 5) та Баленко Юлія (Охтирська гімназія).

 Вони достойно презентували роботу шкільних музеїв та вибороли призові місця: Баленко Юлія презентувала роботу музею літературного профілю (Музей імені Б.Д. Антоненка-Давидовича) та зайняла І місце, а Пих Віталій  виборов  ІІІ місце за  презентацію  роботи шкільного  історичного Музею бойової слави.

Протягом трьох днів  67 конкурсанти взяли участь у насиченій  та цікавій програмі.  Для учасників конкурсу було проведено екскурсію містом «Чернігів стародавній», екскурсію до картинної галереї Чернігівського обласного  художнього  музею,  запропоновано перегляд театральної вистави «Сватання на Гончарівці» Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

екскурсоводи 3 екскурсоводи