Ми готові до змін! Розуміємо, що вони необхідні й хочемо вчитися самі

nush 29Відповідно до плану роботи відділу освіти Охтирської міської ради на 2018 рік, 19 січня 2018 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Сумської області відбувся міський семінар–практикум для вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1 класів з 01.09.2018 за темою «Нова українська школа - нові підходи до навчання й викладання».

Гетьман Оксана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, яка проходить навчання тренерів для вчителів початкових класів закладів освіти в рамках проекту «Забезпечення підходів доброчесності у підготовці тренерів для вчителів Нової української школи», провела тренінг «Критичне мислення в початковій школі».

Бурхлива енергія, шквал позитивних емоцій, піднесений настрій, вир думок, занурення в діяльність - саме так педагоги вчилися вчити учнів критично мислити. Учителі висловили своє ставлення до реформи, провели мозкову атаку, створили та відвідали "галерею", побудували піраміду цілей навчання, занурились у стратегії "кубування", "джигсоу-1", "джигсоу-2". Відновити енергію допомогли руханки "Фруктовий салат", "Банан-апельсин-ківі", а увімкнути нейронні зв'язки - кінезіологічні вправи.

nush 1 nush 3

По завершенню заходу учасники провели флешмоб вражень, висловивши думки про користь подібних насичених форм. Ми зрозуміли, що на відміну від традиційної школи, де потрібно «напхати знаннями», філософія Нової української школи абсолютно інша. Ми готові дитині давати можливість більш творчо до усього підходити, розвиватися і застосовувати знання на практиці. «Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи компетентностей»!

nush 4 nush 5

nush 7 nush 8

nush 9 nush 11

nush 13 nush 16

nush 18 nush 19

nush 21 nush 26