Наша сила – у єдності, а свобода – стан душі

sobornistmost1Через роки випробувань і завісу злободенних проблем ми вкотре згадуємо День Соборності – і відчуваємо себе частинкою тієї великої і могутньої сили патріотичного духу, яку не в змозі зруйнувати жоден січневий мороз.

22 січня 2018 року міст через річку Охтирка став історичним – поєднав далекі 1918 та 1919 роки і сучасне розуміння неоціненної важливості подій того часу.  

Проголошення незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки (1918) та проголошення рівно через рік Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919) як ніколи доцільно згадати саме зараз, коли до всіх урочистих загальних і особистих побажань ми обов’язково додаємо: «Мирного неба!».

Відчути себе причетним до розбудови української незалежності охтирчанам допомогли учні шкіл міста, які своє дозвілля пов’язали з Охтирським центром позашкільної освіти – Мала академія наук України. Талановиті актори, майстри народної творчості, танцюристи і співаки прикрасили вулицю Незалежності прапорцями, кульками та щирими теплими посмішками. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ЗАХОДІВ

Як і 99 років тому, учасники акції "Єдина Україна" взялися за руки. Єднаймося, українці!

sobornistmost2