This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

«Паросток» збирає друзів

Паросток 9З 24 червня  по 12 липня  в Охтирському міському центрі позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді працює профільний оздоровчий табір еколого-натуралістичного напряму «Паросток». У «Паростку» дбають, щоб кожна дитина знайшла справу до душі, відчула себе творчою особистістю, відкрила собі вікно у світ природи та почувалася комфортно у колі друзів та однодумців.

Цікаве дозвілля у таборі гарантовано. Планом роботи передбачено  екскурсії, подорожі, досліди та експерименти, майстер-класи, участь у  природоохоронних акціях, квести, спортивні змагання, творчі майстерні.

У таборі поєднується екологічна освіта та відпочинок. Діти беруть участь у реалізації таких  екологічних проектів як «Грак – птах 2019 року», «Моє довкілля – моє майбутнє», «Діти на захист водойм рідного краю». Для дітей розроблена програма екологічного навчання. Діти вчаться пізнавати довкілля на практиці та на власному досвіді:  саджають квіти, вчаться сортувати сміття, орієнтуватися в лісі, розпізнавати рослини і тварини в природі, обирати смачні та корисні продукти для харчування, передбачати погоду та дізнаються, як діяти у небезпечних для природи і життя людини ситуаціях.

 Для практичної участі у проблемах довкілля протягом табірної зміни діти беруть участь у акціях «Міняю батарейку на цукерку», «Подаруй  життя дереву».

Колектив педагогів працює над тим, щоб у дітей не залишилося жодної хвилинки для нудьги. Адже кожна дитина – це скринька з талантом, фантазією, ідеями, яку потрібно вчасно відкрити та спонукати на корисні дії для довкілля та людей.