This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Стежками козацької звитяги

IMG 3328 minЗ  метою популяризації звитяг українського війська, виховання національних почуттів та патріотизму 4 липня вихованці профільного оздоровчого табору «Паросток» взяли участь у виховній годині, присвяченій 360-й річниці Конотопської битви «Славимо подвиг козацький». 

Педагоги розповіли дітям про історичні події, що відбувалися на території нашої області багато років тому, але є дуже актуальними  і сьогодні, ознайомили вихованців табору з видатною постаттю гетьмана України Івана Виговського та  інших визначних воєначальників та учасників бойових дій у Конотопській битві.

Діти з цікавістю слухали розповідь про життя козаків, про події, що відбувалися у нашій державі, про те, як у ті часи українці боролися за незалежність та свободу українського народу. Конотопська битва – одна з найяскравіших перемог українського війська, яскравий історичний приклад, як можна спільно долати загарбників та боронити рідну державу.