This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Закінчив свою роботу профільний табір дослідницько-експериментального спрямування «Юні науковці» ОМЦПО -МАН

Юні науковці 16З 03.06 по 21.06.2019 року було організовано роботу профільного табору з денним перебуванням дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці» (нач. табору ЛитовченкоО.О.) на базі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, у якому проходили навчальну практику 45 обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл міста, вихованців наукових гуртків закладу. Серед них 5 дітейсоціально незахищених категорій.

 З вихованцями табору працювали 7 педагогів, психолог, директор Охтирського краєзнавчого музею Л.МІЩЕНКО, директор Охтирського місцевого центру вторинної безоплатної правової допомоги Т.КОЗИР, бібліотекар Охтирської районної бібліотеки Л.КОДЛЕНОК, спеціаліст Гетьманського національного природного парку О.СУСЛОВА, викладач ОКСНАУ С.УТКІНА.

За час навчання у Літній школі музеєзнавства вихованці табору працювали у експозиціях та фондах Охтирського краєзнавчого музею, брали участь у практичних заняттях з музеєзнавства, відвідали музей ОКСНАУ, професійний ліцей. Побували на екскурсіях «Багрянівськими стежками», до історичних та архітектурних пам’ятників міста, Охтирського Свято-Троїцького монастиря, брали участь у майстер-класі народної майстрині Т.НАЗАРОВОЇ «Народна іграшка», у спільній конференції «Моя родина у долі країни» разом з вихованцями гуртка ОК СНАУ «Суспільство і час», у рамках відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, у районній бібліотеці – в годині спогаді «Охтирщина у полум’ї війни», у прямому ефірі до Дня журналіста, в музейному квесті «Динозавроманія», напрацювали матеріал для наукових робіт «Фундація Івана Багряного», «Історія Охтирського дитячого містечка», «Релігійна Охтирщина», «Охтирський краєзнавчий музей – духовна скарбниця краю». Також завдяки курсу за вибором «Стежками рідного краю» англійською мовою знайомилися з історією Охтирки.

За час участі у проекті «Правова важниця» в межах правового хабу «VIVAT LEX» юні науковці грали в однойменну гру, під час якої знайомилися зі своїми правами, брали участь у квесті «Права дитини». 

У рамках спільного проекту з Гетьманським НПП «Географічний марафон» юні науковці досліджували природні об’єкти на території парку: Урочище Ківшар, озера Зелене, Біле, Чикалове, Монашіозера, видовий склад рослин та береги річок Охтирка і Ворскла, Литовський бір, геологічний стан Охтирських гір, подорожували територією Гетьманського НПП. Вихованці табору, члени наукового гуртка «Географ-науковець» представили свої дослідження на території Гетьманського НПП за 2018, 2019 р.р. під час ХІІІ Всеукраїнського зльоту екологічних загонів в місті Суми, де зайняли 2 загальнокомандне місце.

Новинкою цьогорічних досліджень стала самостійна робота творчих фокус-груп та індивідуальні дослідження юних науковців. Кожна фокус-група працювала над підготовкою відеоролику «Моя Охтирка» на українській, англійській та німецькій мові, які і стали «випускними роботами» інтелектуально обдарованої молоді профільного табору.

Юні науковці також «навчалися» креативності та ораторській майстерності. Робота табору висвітлювалася у ЗМІ, на сайтах закладу, відділу освіти, Охтирської міської ради, на сторінці у фейсбуці.

Організації досліджень юних науковців сприяли депутати Охтирської міської ради Р.МАСЛО та М. ДАНИЛЮК, за що ми їм щиро вдячні.
Щиро дякуємо Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 (директор Т.СИТНІК) за гостинність, смачні сніданки та обіди, а також за те, що за ці незабутні 14 днів приміщення школи стало для нас справжньою домівкою!!!