Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких та пошукових робіт учнів-членів МАН

59680663 2120927957955818 4177968126249402368 nУ складі команди Сумської області ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України ТЕТЯНА АЛЬОШКІНА представляла юних науковців нашого міста 

У ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 1200 юних науковців з усіх регіонів України презентували свої дослідження в 64 секціях.

У складі команди Сумської області у фінальному конкурсі узяла участь ТЕТЯНА АЛЬОШКІНА, вихованка гуртка «Економіка» ОМЦПО-МАН (кер. Ю.САВОЧКА), учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, на секції «Економічної теорії та історії економічної думки» з роботою «Сутність та механізм амортизаційних накопичень та їх використання для відновлення основних виробничих фондів (на прикладі ПрАТ «Охтирський пивоварний завод»)».

Конкурс складався з трьох складових: оцінка учнівських досліджень, виконання контрольної роботи з базового предмету, захист наукового дослідження. Команда Сумського територіального відділення МАН України здобула 2 золота, 4 срібла і 17 бронзи.

ТЕТЯНА АЛЬОШКІНА достойно презентувала своє дослідження на такій складній секції та за сумою 3 конкурсів нагороджена дипломом учасника.

Кожен з школярів України під час заходу здобув великий досвід, що назавжди залишиться у дослідницькому житті юних МАНівців.

Щиро дякуємо за співпрацю та допомогу в підготовці учениці до конкурсу директору Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 СВІТЛАНІ БОНДАРЕНКО.

ТЕТЯНІ АЛЬОШКІНІЙ та її керівнику ЮЛІЇ САВОЧЦІ бажаємо подальших досягненьна ниві науки,  в подальшому навчанні і в житті!