This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Раціональне зерно винахідницьких проектів

Команда охтирчанЮні винахідники та раціоналізатори з Охтирки стали призерами Всеукраїнського конкурсу захисту проектів. У скарбничку досягнень науковці додали чотири ІІІ місця.

Відповідно до Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді у березні – квітні 2019 року провів Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Конкурс був проведений у два етапи:

І етап: відбірковий (заочний) – у березні 2019 року;

ІІ етап: фінальний (Всеукраїнський, очний) – з 24 квітня до 26 квітня 2019 року.

До участі у фінальному етапі конкурсу були запрошені учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 12 до 15 років включно. Серед запрошених – вихованці гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер. В.ХОРОШУН) Явтушенко Максим з роботою «Вплив антропогенних та природних чинників на формування ландшафтної структури долини річки Охтирка в нижній її течії», Сопітько Вікторія з роботою «Характеристика рослинного покриву на схилах  корінного берега Ворскли», Тарануха Діана з роботою «Найвищі повені ХХІ століття на р. Охтирка», Різніченко Єлизавета з роботою «Характеристика рослин західного та східного схилів Доброславіської гори», Линник Карина з роботою «Дослідження лишайників роду Cladonia у сосновому лісі північно-західної, західної та південно-західної околиць міста Охтирка».

Фінал конкурсу відбувся у вигляді відкритого постерного захисту проектів. Участь юних науковців з Охтирки була результативною: Явтушенко Максим, Тарануха Діана та  Сопітько Вікторія  посіли 3 місце на секції «Науки про Землю»,  Різніченко Єлизавета – 3 місце на секції «Біологія». Линник Карина отримала диплом фіналіста.

Вітаємо юних науковців та їхнього керівника з досягненнями!